K. Bromberg - Crashed W zderzeniu z miłością

                       


Crashed - W zderzeniu z miłością.

Część pierwsza dobra i pikantna. Część druga lepsza od pierwszej z nutką namiętności i sprzeczności. Ale część trzecia jak dla mnie przebija swoje poprzedniczki.Crashed - W zderzeniu z miłością to nie tylko seks i sprzeczki. To otworzenie puszki z przeszłości, Colton staje nad przepaścią wspomnień jeżeli nie pogrzebie swoich snów nie zrobi kroku do przodu, autorka w bardzo szczery i bolesny sposób opisała jak można wpłynąć na psychikę dziecka i zmusić go do tego aby jakiś spaślak go molestował za działkę jakiegoś narkotyku. Colton jako już dorosły mężczyzną zmaga się z tym doświadczeniem życiowym i to sprawiło jego odizolowanie. Czy nasi bohaterowie staną na wysokości zadania i pójdą wyznaczona drogą, którą ułożyli sobie z kart szczęścia i nieszczęścia ???

Nie pójdą bynajmniej do ostatnich stron książki.  Wypadek Colotna zmienia wszystko, poświęcenie Ry nie zna granic i tak czytając myślałam w diabli z tym ciałem z tym wszystkim ten facet to zło wcielone w pięknej oprawie jego chamstwo nie zna granic. Ale czego nie robi się dla miłości. W tej części jest wiele łez tych dobrych i złych a to wszystko jest zatarte namiętnością, która łączy naszych bohaterów. Ciągłe zamieszanie w tej części książki wprawiło mnie w stan ciągłego jakby stanu skakania na trampolinie.

Muszę wspomnieć o fakcie kiedy Colton prosi Ry o rękę, autorka opisała ten proces w melodyjny sposób taka śliweczka na torcie po wszystkich turbulencjach. 

Czym jest dla mnie ten tom oprócz epizodu erotycznego? Jest poświęceniem, jest walką o wychowanków Domu. To książka, która mówi o tym, że watro walczyć o uczucia pomimo sprzeczności losu, które bywa słodko gorzkie a dzięki poświęceniu ktoś zdobędzie swoja flagę w szachownicę. 

Trzy tomy - dwóch bohaterów - jeden czytelnik i cała ta historia, która tworzy związek na długie lata z tym samym smakiem napędzania zmysłowości. Przeczytałam i jeżeli lubicie czytać książki z erotycznym smaczkiem i burzliwą obsadą to polecam. 


10 komentarzy:

 1. Cała seria wydaje się ciekawa. Mam nadzieję, że nie są to książki pokroju "50 twarzy Greya".
  http://twierdza-dictum.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pierwszy rzut oka troszkę jest ale tylko na początku jak lubisz takie klimaty to bierz w ciemno :)

   Usuń
 2. Bardzo mnie zachęciłaś, z przyjemnością sięgnę po serię. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeczytaj i sama ocienisz ja przeczytała i ..... warto

   Usuń
 3. Dla mnie wszystkie trzy części są rewelacyjne. Naczytałam się tych opisów erotycznych uniesień bohaterów, naczytałam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ooo muszę je upolować :) Okładki przepiękne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już upolujesz daj znać jakie wrażenia po przeczytaniu :)

   Usuń
 5. nie czytałam, ale z chęcią przeczytam ;)
  pozdrawiam i zapraszam.
  http://nacpana-ksiazkami.blogspot.de/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że tu zaglądacie i zostawiacie komentarze :)

Copyright © 2014 Książkowa czarno_biała em , Blogger