K. Bromberg - Driven

Driven - Namiętność silniejsza niż ból to pierwszy tom trylogii K. Bromberg. Na początek coś o autorce  K. Bromberg to matka, żona i poskramiaczka dzieci. Lubi zanużyć się w pikantnej lekturze i sama taką lekturę tworzy. Driven to jej debiut, który stał się bestsellerem a ja Wam coś napiszę jak dla mnie to najlepsza jak dotąd przeczytaneych przeze mnie książek z serii pikantno - słodkich łóżkowych igraszek z mnóstwem dylematów głównych bohaterów. Jeżeli czytaliście serię "Grey" to schowajcie ja głęboko do szuflady bo o to moi drodzy nadchodzi sam Colton Donovan arogancki dupek do którego wzdycha i sapie co druga kobieta, na którą popatrzy tym swoim leniwie seksownym wzrokiem. 

Rylee Thomas niezależna kobieta o pełnych kształtach, która nie może ustatkować sobie życia na płaszczyźnie stosunków damsko - męskich zdarzenia z przeszłości wywołują u niej klaustrofobię z niechęcią okazania uczuć komukolwiek z rasy męskiej. Przez przypadek zatrzaskuje się w skrytce z pomocą przychodzi jej nikt inny jak Donowan - Ry nie zdaje sobie nawet sprawy, że ten osobnik o szatańskim spojrzeniu z rozczochranymi włosami i budowie ciała atlety, który kilka minut temu za kulisami oddawał się namiętnością z inną kobietą obudzi w niej na nowo potrzeby i pragnienia. On na pozór skupiony na sobie niegrzeczny chłopiec o szerokich ramionach z niebezpiecznym błyskiem w oku kierowca rajdowy, który zamiesza w życiu Ry. Niebezpieczny związek kierowcy rajdowego i Pani wychowawczyni, która opiekuje się dzieciakami po przejściach Jak to napisać - Colton pyta tylko raz masz chłopaka?? to pytanie retoryczne ich pierwsze spotkanie w tej cholernej skrytce pociągnie nie jeden sznurek zwany zakłopotaniem, namiętnością i bólem.


Jak określić bohaterów Ry na pierwszy rzut oka może zdawać się bohaterką troszkę  irytującą wracającą ciągle do przeszłości ale można to wybaczyć to celowy zabieg aby nasza Ry mogła się rozwinąć jako bohaterka w późniejszych częściach. Colton zaprowadza ją na szczyt namiętności "Odrywam się o tego wzroku i wodzę oczami po całym ciele jego ciele. Tors napina się od moim spojrzeniem. Dżinsy wiszą nisko na biodrach, mięśnie w kształcie V nikną pod materiałem. Myślę o tym, jak bardzo chciałabym go spróbować." On jest typem wszystko na moich warunkach robi wszystko ale bez zobowiązań. Arogancki chłoptaś, któremu słowa Kocham Cię nie przejdą mu przez gardło to za duże obciążenie psychiczne.  Niby ma szczere uczucia ale do tworzenia pełnego związku trochę mu brakuje. .. Jego stan agresji uaktywnia się w momencie kiedy Ry podchodzi do niego od tyłu i go obejmuje i tu powoli autorka wprowadza czytelnika w przeszłość Coltona ale minimalnie nie wszystko naraz... Burzliwość ich związku jak można nazwać  to związkiem nie zna granic to łagodzi oczywiście namiętność, kiedy Colton owinie sobie Ry pojawiają się demony z przeszłości aby uchronić przed sobą ukochaną Coton postanawia wystawić ją za drzwi i tak autorka pozostawiła mnie w pierwszej części... Wykorzystał i wonnnn

Nie chcę porównywać tej książki to znanego " Greya" niby zarys ten sam ale ta trylogia przeczytana jakiś czas temu ciągle ze mną jest. Jeżeli lubicie czytać książki z ubarwieniem erotycznym z burzliwym związkiem a macie chęć poznać wyszczekaną Ry i jeszcze bardziej pewnego siebie Colotna to możecie śmiało brać się za lekturę a po drugi tom pognacie szybciej niż wam się zdaje ta książka wywołuje u czytelnika "syndrom kolejnego tomu". Cała książka jest opisana z punktu Ry jej odczucia i pogląd na jej relację z Coltonem. Nie mogę się powstrzymać aby nie wspomnieć o tak dobrej postaci ja Haddie przyjaciółka Ry. Pełna optymizmu i wścibskości dziewczyna, która wnosi świeży powiew powietrza pomiędzy gęstą atmosferę  dwójki naszych bohaterów

Desperacja zmieszana z intensywnością gdzie zdrowy rozsądek miesza się z erupcją doznań tak skromnie mogę opisać tą książkę. 

2 komentarze:

Dziękuję, że tu zaglądacie i zostawiacie komentarze :)

Copyright © 2014 Książkowa czarno_biała em , Blogger