K. Bromberg - Fueled Napędzani pożądaniemFueled czyli drugi tom trylogii Driven.
To, że Ry nie jest mistrzynią ciętej riposty to wiem ale to jak autorka potrafi zakończyć książkę  to przechodzi wszystkie oczekiwania czytelnika po upojnej nocy nasza Ry zostaje wystawiona półnaga za drzwi . Normalnie dziewczyna zabrała by swoje rzeczy i poszła w siną dal jakby usłyszała tyle obelg na swój temat ale nie nasza bohaterka powraca do mieszkania wchodzi do łazienki i widzi męska sylwetkę pod prysznicem z tego playboya pełnego uroku mężczyzny pozostało tylko ciało z jego wnętrza wychodzi mały chłopiec który jest całkowicie odizolowany emocjonalnie. Łzy zamieniają się w namiętność, niby wszystko wróciło na normalne tory ale Colton prosi o pit stop ! . To może oznaczać tylko jedno wracamy do punktu wyjścia...


Różne charaktery i taki związek on z racji przeżyć z dzieciństwa  woli pozostać sam w ten sposób kontroluje emocje i wie jak daleko może zabrnąć w związku, który przeważnie trwa od czterech  do pięciu miesięcy. Ona bez końca oddała jemu swoje uczucia i nawet nie zorientowała się stała się dla niego kołem ratunkowym.  Nie jedna ostra kłótnia, zdrada rozstania,  powroty ciągle coś się dzieje to doprowadza do wielkiego zakończenia kiedy Colton w końcu mówi Ry Wyściguję Cię. Ale żeby nie było zbyt prostolinijnie autorka znowu to zrobiła skończyła następna część w takim zacnym momencie. Autorka jest mistrzynią zakończeń !!

Jest tak, że drugi tom książki jest leszy od pierwszego i w tym przypadku tak jest. Na przemian opisane rozdziały raz z punktu widzenia Coltona raz z punktu widzenia Ry. To wszystko daje czytelnikowi lepszą możliwość poznania bohaterów. Uczucia jakie nimi targają tworzą mało harmonijną  relację, która nie raz spadnie na dół aby później szczytować w niebiosach.

I najważniejszy punkt tej książki nie miejmy złudzeń to książka o zabarwieniu erotycznym i tu autorka porwała się na całkiem dobre opisy, które czyta się z kosmatymi myślami. Błędne tu będzie myślenie, że owa lektura ma wprawić czytającego w zakłopotanie kiedy nasi bohaterowie dodają paliwa aby podgrzać atmosferę a w obu częściach potrafi być gorąco. Co jest dla mnie ważne jako czytającej to że mogłam poznać dwa oblicza obydwóch bohaterów, ich namiętność nie złagodzi bólu i nie sprawi aby zapomnieli o przeszłości bo każdy z nich ma całą szafę trupów, które muszą kiedyś ujrzeć  światło dzienne. 

Paliwo podsyca namiętność a uczucia zrywają wszystkie  hamulce. Taka jest dla mnie ta książka. Buchający żar dwóch ciał  gdzie fizyczność wybaczy wszystkie upokorzenia ale nie chroni przed uczuciem, które już zapuściło swoje korzenie. 

2 komentarze:

  1. Mam na półce pierwszy tom, ale jeszcze go nie czytałam. Ale muszę szybko nadrobić zaległości, bo widzę, że naprawdę warto.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Masz taki skarb na półce i jeszcze nie czytałaś nie masz na co czekać tylko czytaj :)

      Usuń

Dziękuję, że tu zaglądacie i zostawiacie komentarze :)

Copyright © 2014 Książkowa czarno_biała em , Blogger