Zapowiedź - Jonathan Grey " Sekrety umarlaków"

 Wydawnictwo Psychoskok  oferuje "Sekrety umarlaków"  książkę w kategorii dokumentu oraz literatury faktu - więc czas odpocząć od romansów czy kryminałów trzeba poczytać dzieje powstania cywilizacji:)

Nie od dziś wiadomo, że cywilizacja określa poziom rozwoju społeczeństwa a ewolucja doprowadza do zmian, które występują w czasie. 

Fascynująca książka stanowiąca częściowo fabularyzowaną pracę na temat znalezisk, które wyraźnie sugerują, że nie jesteśmy pierwszą wysokorozwiniętą cywilizacją na Ziemi;

Książka rewolucyjna. Gray w świetle przedstawianych dowodów podważa teorię ewolucji, wskazując, że jest tylko teorią niepodpartą dowodami.

Jest przestrogą dla nas, współczesnych mieszkańców Ziemi. 

To niezwykła książka, która może zmienić świat...


Czytelniku, nie odwracaj się od tego, co przemilcza współczesna nauka. Przeczytaj „Sekrety umarlaków”, a cały Twój dotychczasowy światopogląd przewróci się „do góry nogami”.lutego książka będzie dostępna w formie papierowej .Tytuł: „Sekrety umarlaków”
Autor: Jonathan Gray
Wydawnictwo: http://wydawnictwopsychoskok.pl/
Kategoria: Dokument, literatura faktu
ISBN: 978-83-7900-401-0
Miejsce i rok wydania: Konin, 2016r.
Oprawa: Miękka 
Liczba stron: 388

            

17 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Trzeba spróbować wszystkich kategorii literatury :)

   Usuń
 2. świetny blog zapraszam do mnie http://oczami22.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. No no zaciekawiła mnie ta książka, może być bardzo ciekawa, mam nadzieję, że wstawisz recenzje:)Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak będę miała w formie papierowej to przeczytam bo mam ciągotki do cywilizacyjnych stanów świata:)

   Usuń
 4. Ja jestem bardzo ciekawa tej książki. Już umieściłam jej zapowiedź na blogu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widziała, widziałam u Ciebie na blogu :) Też jestem ciekawa .

   Usuń
 5. To będzie coś zupełnie innego niż czytam na co dzień, ale przyjrzę się lekturze z przyjemnością. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ponieważ to samo przed chwilą widziałem na blogu "Subiektywnie o książkach" to myślę, że mogę i tutaj, identycznie wypunktować:

  - nawet gdybyśmy nie byli pierwszą rozwiniętą na Ziemi cywilizacją (choć to właściwie niemożliwe, ale załóżmy na chwilę, że tak), to jak to miałoby przeczyć ewolucji?
  - jak można mówić o świetle dowodów, skoro wcześniej podajesz, że jest to książka fabularyzowana i jak można podważyć teorię ewolucji jako fundament, skoro bazuje na niej właściwie cała współczesna biologia i medycyna, sprawdza się w każdej dziedzinie i musielibyśmy stwierdzić, że wszystkie prawa fizyki o które opiera się nasz świat, są nieprawdziwe, by mówić o podważeniu ewolucji biologicznej, czy więc autor zaprzecza zakazowi Pauliego, szybkości światła, teorii grawitacji, mechanice kwantowej, teorii względności?
  - "że jest tylko teorią niepodpartą dowodami" - teoria naukowa z definicji jest popartą dowodami, udokumentowaną poprzez eksperymenty, obserwacje, obliczenia i dedukcje, więc zdanie to jest samo w sobie zaprzeczeniem

  Słabo tak marnie się sprzedawać, liczę na poprawkę (y) :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A książka to oczywiście pseudonaukowa bzdurka dla naiwniaków, którzy najwyraźniej przeszli przez gimnazjum i szkołę średnią nic z nich nie wynosząc.

   Usuń
  2. Po przeczytaniu będę mogła wyrazić swoją opinię .

   Usuń
  3. Ale ja wyżej nie o opiniach, a o nauce. O faktach. Widzisz różnicę?

   Usuń
  4. Jak taki jesteś faktowy i naukowy to czekamy na Twoją książkę......pisz, twórz swoje arcydzieło pokaż je światu....pokaż jak oceniasz to co nas otacza, jaka jest cywilizacja, co o tym wszystkim sądzisz. jak pojmujesz to przez pryzmat swojej biologi pewnie wielu ludzi się wypowie i oceni, ja nie oceniam.....
   Czekamy....i nie obrażaj ludzi bo świadczy to o twoim niskim pułapie....
   Pewnie wyszukujesz tego typu tematy i wypowiadasz się ponieważ zająłeś się tylko jedną dziedziną i nic więcej do Ciebie nie trafia,jesteś obkuty w tym temacie i podważasz zdanie wszystkich innych ludzi którzy chcą się wypowiedzieć, przepowiadają przez Ciebie kompleksy a nie doświadczenie i mądrość, więc zanim się wypowiesz zastanów się, a jeśli już coś napiszesz to nie obrażaj ludzi którzy starają się coś stworzyć, bo sam póki co tworzysz tylko ferment i nienawiść wśród ludzi.
   Pozdrawiam i pokój z Tobą człowieku:)

   Usuń
  5. Proszę wszystkich o zakończenie dyskusji na moim blogu nie toleruję chamstwa oraz wywyższania się wiedzą ... Wszystkich chętnych którzy maja chęć wypowiedzieć się na temat powstania jakiejkolwiek materii zapraszam na blog Pana Łukasza :)

   Usuń
 7. Fajna recenzja, z chęcią sięgnę po tę pozycję! :D
  Buziaki :*
  http://cudowneksiazki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję Ci bardzo ale na recenzje musimy poczekać :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że tu zaglądacie i zostawiacie komentarze :)

Copyright © 2014 Książkowa czarno_biała em , Blogger