Erotyk? Namiętność? sama jestem ciekawa...

„Nigdy Cię nie zapomniałam” cz.1 i „Nigdy nie pozwolę Ci odejść” cz.2, znakomicie wpisują się w kanon romansu. Tego gatunku, który kobiety ubóstwiają najbardziej. Namiętność, erotyzm i miłość, a to wszystko przeplatane intrygami i dziwnymi zbiegami okoliczności.


Wydawnictwo Psychoskok „Nigdy Cię nie zapomniałam” cz.1 i „Nigdy nie pozwolę Ci odejść” cz.2, znakomicie wpisują się w kanon romansu. Tego gatunku, który kobiety ubóstwiają najbardziej. Namiętność, erotyzm i miłość, a to wszystko przeplatane intrygami i dziwnymi zbiegami okoliczności.

„Nigdy cię nie zapomniałam”jest lekko opowiedzianą historią trudnego, pełnego meandrów, związku kobiety z mężczyzną. Na zapleczu tej gorącej miłości czai się śmiertelne niebezpieczeństwo. Życie Aleksa jest poważnie zagrożone, a przez związek z Sophie, również ona nie może czuć się bezpiecznie. Czy w takich okolicznościach miłość ma szansę na przetrwanie?

„Nigdy nie pozwolę ci odejść” to druga część gorąco przyjętego erotyka „Nigdy cię nie zapomniałam”. Przesycona pikantnymi scenami, jeszcze bardziej namiętna i smakowita, pełna czułości historia dwojga kochanków, których miłość przetrwała ponad czasem i ludzką zazdrością.


Książki do kupienia - http://tylkorelaks.pl/9 komentarzy:

 1. Czytałam pierwszy tom i bardzo pozytywnie go wspominam. W planach mam też kontynuację, która już leży na półce i czeka na swoją kolej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie te książki zainteresowały więc rozejrzę się za nimi. Pozdrawiam serdecznie! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja uczynię, to samo, co ty... Pozdrawiam :)

   Usuń
 3. Kiedyś pewnie i na nie przyjdzie kolej;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wzięłam udział w jednym z Book Tourów z tymi książkami właśnie :) Co prawda nie jest to mój ulubiony gatunek,jednakże mam wielką ochotę na poznanie twórczości owej autorki :) Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miłej lektury życzę i czekam na recenzję :)

   Usuń
 5. Nigdy jeszcze nie czytałam tego typu książek.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że tu zaglądacie i zostawiacie komentarze :)

Copyright © 2014 Książkowa czarno_biała em , Blogger