Wydawnictwo Albatros zaprasza na konkurs literacki


Życie jest fascynujące. Zwykła szara życiowa monotonia może w sobie ukrywać wielkie, niepodziewane zwroty akcji! Twoja codzienność to cztery domowe ściany, gotowanie, pranie i sprzątanie? Może jesteś ambitnym pracownikiem roku, lecz szef zawzięcie twierdzi, że na awans trzeba sobie zasłużyć?


Kim jesteś? Studentem, który na ostatni roku stwierdza, że wybrany kierunek to życiowy błąd? Może jesteś babcią, która codzienni z uśmiechem wita wnuczka w progu swojego domu? Nie ważne kim jesteś, bo każdy ma swoją życiową historię, którą może spisać w formie dziennika i wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest czytnik e-booków oraz publikacja fragmenty twojego dziennika na łamach tygodnika "TeleTydzień". 

Prace konkursowe można zgłaszać do 2016-12-31. W podanym linku znajdziecie formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu! Link do KONKURSU.

Podziel się swoja historią! Podziel się swoimi radościami i smutkami! Podziel się i zgarnij nagrodę główną!


6 komentarzy:

 1. Woow, bardzo kreatywny konkurs. Nie ukrywam, że jeśli tematyka byłaby inna, to wzięłabym udział.
  fuzja-recezentow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba muszę się zastanowić nad udziałem w konkursie, chociaż nie do końca wiem czy miałabym o czym pisać. Ale fakt- Jestem studentem, który na ostatnim roku stwierdza, że wybrany kierunek to życiowy błąd :)
  Pozdrawiam serdecznie- strefawyobrazni.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba się skuszę :) Wstępny plan jest!

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie konkursy przypominają mi, jak ciężko u mnie teraz z weną. Po pisaniu pracy licencjackiej na siłę i pod termin, całkowicie się wypaliłam i muszę odczekać, aż znowu wrócę do pisania, bo kilka historii czeka na mnie zaczętych. Ale chyba jeszcze poczeka, bo już od kwietnia zaczyna się bieg za pisaniem pracy magisterskiej. ;/

  OdpowiedzUsuń
 5. ciekawy konkurs ale nie mam po prostu czasu xD wiec sobei odpuszcze :D pozdrawiam i zapraszam na nowa recenzje :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że tu zaglądacie i zostawiacie komentarze :)

Copyright © 2014 Książkowa czarno_biała em , Blogger