Rzeka Opowieści zaprasza na kreatywny konkurs


Pobudź swoją wyobraźnię! Weź aktywny udział w Wiosennym konkursie i pokaż swój warsztat pisarski! Fantastyka. Komedia romantyczna. Kryminał. Nie ma znaczenia, co lubisz ważne, że wyciągniesz z szuflady swoje dzieło i pokażesz je innym. Zadanie nie jest trudne, lecz są warunki, z którymi możecie zapoznać się, klikając TUTAJ. Zostaniecie przekierowani na stronę Rzeka Opowieści. Na stronie organizatorki konkursu znajdziecie wszystkie informacje! Konkurs trwa do 17 maja 2017! 

 Jak pisze sama organizatorka:

"Cele konkursu to pobudzenie wyobraźni i do twórczej aktywności w dziedzinie literatury, doskonalenie warsztatu pisarskiego oraz rozwijanie umiejętności pisarskich, ze wskazaniem na poprawność stylistyczną i językową utworu. "Czy warto wziąć udział w konkursie? Oczywiście, że tak! Dlatego polecam Wam tak twórczą zabawę.


3 komentarze:

 1. Bardzo fajny konkurs! Gdyby nie brak czasu sama z przyjemnością wzięłabym w nim udział ;) Autorka miała świetny pomysł!

  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że zawsze warto brać udział w podobnych konkursach. Ten dodatkowo pobudza wyobraźnię. Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super pomysł na konkurs! ;) Ja od jakiegoś czasu niestety nie mam za wiele czasu na pisanie, ale może w wakacje uda mi się do tego wrócić. ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że tu zaglądacie i zostawiacie komentarze :)

Copyright © 2014 Książkowa czarno_biała em , Blogger